Ābols turpina krāt punktus Zviedrijā (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols šovakar izcēlās ar rezultatīvu piespēli Zviedrijas hokeja līgā (SHL) komandas uzvarā.

Ābola un uzbrucēja Riharda Mareņa pārstāvētā “Orebro”, spēlējot viesos, papildlaikā ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) pārspēja ”Lulea HF”.

Latviešu uzbrucējs 26. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Orebro” tobrīd panākt uz tablo 1:1.

Ābols nospēlēja 14 minūtes un 35 sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja sešos no 12 (50%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases uzbrucējs izcēlās ar rezultatīvu sniegumu trešajā mačā pēc kārtas. Ābols šosezon 49 spēlēs atzīmējies ar 19 gūtiem vārtiem un 22 rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Marenis laukumā pavadīja vien sešas minūtes un 14 sekundes, pielietojot vienu spēka paņēmienu un laukumu atstājot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Mareņa kontā ”Orebro” rindās 16 spēlēs ir viens vārtu guvums.

Latviešu pārstāvētā ”Orebro” ar 80 punktiem 50 spēlēs ieņem ceturto vietu līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL