Ābols turpina būt rezultatīvs, vārti arī Rubīnam (VIDEO)

Zviedrijas hokeja līgā (SHL) spēli šovakar aizvadīja latviešu uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā komanda Engelholmas “Rogle”, kā arī Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK”.

Ābola “Rogle” ar 5:2 (0:1, 2:1, 3:0) apspēlēja “Oskarshamn IK”.

Ābols atzīmējās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli. No sākuma, 2. perioda 3. minūtē Ābols piespēlēja Maiklam Kaplam, kad viņš guva pirmos “Rogle” vārtus. Vēlāk, 3. perioda 8. minūtē, Ābols vairākumā izvirzīja Engelholmas komandu vadībā 3:2.

Šajā mačā Ābols sev atvēlētajās 16:44 minūtēs veica divus metienus pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu, uzvarēja 11 iemetienus (78%) un noslēdza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Ābols šosezon astoņos mačos guvis četrus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Turnīra tabulā “Rogle” ar 13 punktiem ieņem 8. vietu.

Citā spēlē Dzierkala pārstāvētā “AIK” ar 0:2 piekāpās Vekšes “Lakers”.

Dzierkals uz laukuma pavadīja 12 minūtes un 53 sekundes.

Pirmās trešdaļas 9. minūtē Dzierkals saņēma divu minūšu noraidījumu par rupjību. Kopā ar Dzierkalu, šāds sods tika piešķirts vēl septiņiem hokejistiem.

Dzierkals šosezon astoņās spēlēs guvis vienus vārtus.

Visbeidzot, Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” savā laukumā izcīnīja uzvaru ar 4:3 (0:1, 4:1, 0:1) pret Gēteborgas “Frolunda”.

Rubīns otrā perioda pašā sākumā, vien 17. sekundē, ar precīzu vārtu guvumu panāca neizšķirtu 1:1.

Uz ledus pavadītajās teju 20 minūtēs Rubīns veica divus metienus pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un laukumu pameta ar pozitīvu lietderību “+1”.

Rubīns šosezon astoņos mačos guvis divus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.