Ābols rezultatīvs pret bijušo klubu, Rubīnam lielākais spēles laiks ”MoDo” uzvarā

Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols šovakar izcēlās ar rezultatīvu piespēli Zviedrijas hokeja līgā (SHL) mačā pret savu bijušo klubu.

Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle” mājās ar 2:3 (1:0, 0:2, 1:1) piekāpās “Orebro”.

Latvijas hokejists 59. minūtē asistēja “Rogle” otrajā vārtu guvumā.

Ābols 17 minūtēs un trīs sekundēs izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu, uzvarēja 13 no 20 (65%) iemetieniem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs šosezon 42 spēlēs guvis 12 vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles.

“Rogle” ar 53 punktiem 42 mačos ieņem desmito vietu līgā. Nākamo spēli Ābola pārstāvētais klubs aizvadīs 17. februārī, plkst. 19:00 mājās tiekoties ar “Farjestad BK”.

Aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” savā laukumā ar 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) pārspēja “Oskarshamn IK”.

Rubīns uz ledus pavadīja 24 minūtes (pārliecinoši lielākais spēles laiks komandā), divreiz metot pa vārtiem, bloķējot četrus pretinieku metienus, pielietojot četrus spēka paņēmienus un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Aizsargs 42 spēlēs izcēlies ar trīs precīziem metieniem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

“MoDo” ar 53 punktiem 42 mačos ierindojas 11. pozīcijā. Nākamo spēli Rubīna pārstāvētā komanda aizvadīs 17. februārī, plkst. 19:00 savā laukumā uzņemot “Timra IK”.

Savukārt uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK”, spēlējot viesos, papildlaikā ar 3:2 (0:0, 0:0, 2:2, 1:0) uzveica “Linkopings HC”.

Dzierkals 11 minūtēs un 50 sekundēs izpildīja vienu metienu, bloķēja vienu pretinieku metienu, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon 35 mačos SHL guvis tikai vienus vārtus.

“AIK” ar 76 punktiem 42 spēlēs ieņem ceturto vietu līgā. Nākamo maču Dzierkala pārstāvētais klubs aizvadīs 17. februārī, plkst. 16:15 izbraukumā tiekoties ar “HV71”.