Ābols pārtrauc sauso sēriju, rezultatīvs arī Rubīns (VIDEO)

Latvijas izlases hokejisti Rodrigo Ābols un Kristiāns Rubīns šovakar izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Zviedrijas hokeja līgā (SHL).

Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle”, spēlējot viesos, papildlaikā ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:1) piekāpās “HV 71”.

Latvijas hokejists 13. minūtē asistēja “Rogle” pirmajā vārtu guvumā un pārtrauca 12 spēļu sēriju bez punktiem.

Ābols 20 minūtēs un 16 sekundēs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu, uzvarēja vien piecos no 21 (23,8%) iemetiena, izpildīja vienu spēka paņēmienu un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon 37 mačos guvis 12 vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

“Rogle” ar 47 punktiem 37 spēlēs ieņem desmito vietu 14 komandu konkurencē.

Nākamo maču Ābola pārstāvētais klubs aizvadīs 27. janvārī, plkst. 16:15 savā laukumā uzņemot uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvēto Šellefteo “AIK”.

Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” izbraukumā ar 1:2 (1:1, 0:0, 0:1) atzina “Timra IK” pārākumu.

Latvijas hokejists 45. sekundē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli “MoDo” pirmajā vārtu guvumā.

Rubīns uz ledus pavadīja 18 minūtes un 14 sekundes, divreiz metot pa vārtiem, veicot vienu spēka paņēmienu un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs 36 spēlēs izcēlies ar trīs precīziem metieniem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

“MoDo” ar 45 punktiem 36 mačos atrodas 11. pozīcijā.

Nākamo spēli Rubīna pārstāvētā komanda aizvadīs 27. janvārī, plkst. 16:15 mājās tiekoties ar Malmes “Redhawks”.

Savukārt Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK”, spēlējot mājās, pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 (0:2, 1:0, 1:0, 0:0, 0:1) zaudēja “Orebro”.

Dzierkals 15 minūtēs un sešās sekundēs izpildīja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”. Latvijas hokejists nerealizēja bullīti.

Uzbrucējs 29 mačos SHL atzīmējies tikai ar vienu vārtu guvumu.

“AIK” ar 62 punktiem 36 spēlēs ieņem ceturto vietu.

Nākamo maču Dzierkala pārstāvētā komanda aizvadīs 27, janvārī, plkst. 16:15 viesojoties pie Rodrigo Ābola pārstāvētās “Rogle”.