Ābols lielisks iemetienu punktā, ”Orebro” jauno sezonu sāk ar uzvaru

Ar uzvaru jauno Zviedrijas hokeja līgas (SHL) sezonu uzsākusi Latvijas izlases uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā ”Orebro”, kas šovakar, spēlējot savā laukumā, papildlaikā ar 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 1:0) pārspēja ”Linkoping” hokejistus.

Mājinieki jau otrajā minūtē atklāja mača rezultātu, taču laika posmā no 16. līdz 23. minūtei ielaida divus vārtus un nonāca iedzinējos ar 1:2. ”Linkoping” ilgu laiku atradās minimālā vadībā, tomēr ”Orebro” 53. minūtē izdevās panākt izlīdzinājumu un vēlāk izraut uzvaru pagarinājumā.

Ābols spēlēja uzvarētāju otrajā maiņā. Latviešu uzbrucējs sezonas pirmajā mačā palika bez rezultativitātes punktiem. Ābols laukumā pavadīja 21 minūti un 46 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu, nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja 61,5% iemetienu un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Nākamo spēli Ābola pārstāvētā ”Orebro” aizvadīs 22. septembrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL