Ābols lielisks iemetienos, ”Orebro” piedzīvo smagu zaudējumu

Rodrigo Ābols, hokejazinas.com

Rodrigo Ābols | Foto: Tobias Sterner/Bildbyrån

Otro zaudējumu pēc kārtas Zviedrijas hokeja līgā (SHL) piedzīvojusi Latvijas izlases uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā ”Orebro”.

Latviešu uzbrucēja pārstāvētā ”Orebro” mājās ar 1:5 (1:1, 0:3, 0:1) atzina ”Brynas” pārākumu. Laukuma saimnieki devītajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet turpinājumā ”Brynas” guva piecus bezatbildes vārtus un nokārtoja uzvaru.

Ābols laukumā pavadīja 18 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā neizdarīja nevienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 62,5% iemetienu, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases centra uzbrucējs šo sezonu ir uzsācis pagalam neveiksmīgi – Ābols deviņos mačos izcēlies tikai ar vieniem gūtiem vārtiem.

Ar deviņās spēlēs izcīnītiem 14 punktiem ”Orebro” šobrīd ieņem sesto vietu SHL kopvērtējumā. Nākamais mačs Ābola pārstāvētajai komandai paredzēts 15. oktobrī.