Ābols apšauda pretinieku vārtus, Rubīnam un Dzierkalam noraidījumi

Zviedrijas hokeja līgā (SHL) šovakar laukumā devās trīs Latvijas hokejisti.

Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 3:2 (0:0, 2:1, 0:1, 1:0) pārspēja Malmes “Redhawks”.

Ābols 18 minūtēs un trīs sekundēs izpildīja piecus(!!!) metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēja paņēmienu, uzvarēja desmit no 16 (62%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon 29 spēlēs guvis 12 vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

“Rogle” ar 36 punktiem 29 mačos ieņem 12. vietu 14 komandu konkurencē. Nākamo spēli Ābola pārstāvētā komanda aizvadīs 4. janvārī, plkst. 20:00 viesos tiekoties ar “Leksands IF”.

Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo”, spēlējot mājās, pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 (0:0, 2:2, 0:0, 0:0, 0:1) piekāpās “Orebro”.

Rubīns uz ledus pavadīja 19 minūtes un 58 sekundes, reizi metot pa vārtiem, izpildot divus spēka paņēmienus, nopelnot divas soda minūtes un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 29 spēlēs atzīmējies ar trīs precīziem metieniem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

“MoDo” ar 40 punktiem 29 mačos atrodas desmitajā pozīcijā. Nākamo spēli Rubīna pārstāvētais klubs aizvadīs 4. janvārī, plkst. 20:00 izbraukumā krustojot nūjas ar a “Lulea HF”.

Savukārt Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” mājās ar 5:2 (2:1, 1:0, 2:1) pārspēja “Lulea HF”.

Dzierkals piecās minūtēs un trīs sekundēs atzīmējās ar divām soda minūtēm un neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 21 SHL mačā guvis tikai vienus vārtus.

“AIK” ar 47 punktiem 28 spēlēs ieņem piekto vietu. Nākamo maču Dzierkala pārstāvētā komanda aizvadīs 2. janvārī, plkst. 20:00 viesos tiekoties ar Malmes “Redhawks”.