Ābolam vārti pret Dzierkala komandu, Rubīnam liels spēles laiks un “+2”

Šovakar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle” komanda viesos piekāpās Mārtiņa Dzierkala Šellefteo “AIK” ar 2:4 (1:2, 0:0, 1:2).

Ābols izcēlās ar vārtu guvumu, mača pēdējā minūtē panākot 2:3. Ābols 21:28 minūtēs veica trīs metienus pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un uzvarēja 11 no 19 iemetieniem.

Uzbrucējs šosezon 24 spēlēs nopelnījis 12 vārtu guvumus un astoņas piespēles.

Dzierkals mačam netika pieteikts, izlaižot pēdējās sešas komandas SHL spēles, kā arī divas Čempionu līgas cīņas.

Uzbrucējs SHL aizvadītajās 18 spēlēs izcēlies tikai ar vienu vārtu guvumu.

“Rogle” ar 32 punktiem 24 cīņās ierindojas 11. vietā SHL.“AIK” ar 40 punktiem 24 mačos ieņem sesto vietu līgā.

Citā mačā aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” komanda ar rezultātu 4:2 (2:2, 1:0, 1:0) pārspēja “Timra IK”.

Rubīns uz laukuma pavadīja 22 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu un pameta laukumu ar pozitīvu lietderību “+2”.

Šosezon 24 cīņās aizsargs guvis trīs vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“MoDo” ar 36 punktiem 24 spēlēs ierindojas devītajā pozīcijā SHL.