Ābolam vārti 109 minūšu spēlē, “Rogle” turpina šokēt līderus (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols šovakar aizvadīja Zviedrijas hokeja līgas (SHL) ceturtdaļfināla trešo spēli.

Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle” savā laukumā tikās ar regulārās sezonas uzvarētāju Karlstādes “Farjestad” un izcīnīja uzvaru trešajā pagarinājumā ar 3:2, sērijā panākot pārsvaru 3-0.

Ābols šajā mačā bija pirmās maiņas uzbrucējs un guva savas komandas otros vārtus, kad otrā perioda vidū skaitliskajā vairākumā panāca 2:1.

Trešajā periodā viesi panāca neizšķirtu, bet uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešami trīs pagarinājumi. Uzvaras vārti tika gūti trešā pagarinājuma 9. minūtē jeb mača 109. minūtē, kad precīzs bija “Rogle” amerikāņu aizsargs Maikls Kapla. Jāpiebilst, ka šajā epizodē ne pārāk sekmīgi nospēlēja “Farjestad” vārtsargs, kurš netvēra salīdzinoši vieglu metienu.

Atgādināsim, ka sērijas pirmajā spēlē “Rogle” izbraukumā uzvarēja ar rezultātu 6:2, bet otrajā mačā tika pie panākuma ar 3:0.

Ābols regulārajā sezonā 50 spēlēs izcēlās ar 14 precīziem metieniem un 12 rezultatīvām piespēlēm, bet piecos playoff mačos nopelnījis sešus punktus (3+3).