Ābolam trīs metieni zaudējumā Zviedrijā

Šodien Latvijas izlases uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) komanda “Orebro” ar rezultātu 1:4 (0:1, 0:3, 1:0) viesos piekāpāsLulea” vienībai.

Rodrigo Ābols 17:07 minūtēs uz ledus trīs reizes meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmās trešdaļas otrajā minūtē Līnuss Frobergs atklāja mača rezultātu, bet otrā perioda desmitajā minūtē Leo Komarovs dubultoja mājinieku pārsvaru.

Brendons Šinimins otrā perioda 17. minūtē guva trešos “Lulea” kluba vārtus, bet minūti un 39 sekundes vēlāk Īsaks Branstrems palielināja pārsvaru līdz četrām ripām.

Trešā mača nogriežņa 19. minūtē Filips Holms vairākumā guva goda vārtus “Orebro” labā, bet laika atspēlēties vairs nepietika un Ābola klubs piedzīvoja zaudējumu.

Joels Lassinatī atvairīja 19 no 20 “Orebro” metieniem, bet Jonass Enrots tika galā ar 14 no 18 “Lulea” raidījumiem.

Ābols 18 spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet “Orebro” ar 29 punktiem 18 spēlēs ierindojas trešajā vietā SHL.

Nākamais mačs Ābola klubam 19. novembrī plkst. 19:00 mājās pret “Rogle” vienību.