Ābolam pagalam neveiksmīgs mačs, Rubīnam liels spēles laiks ”MoDo” uzvarā

Zviedrijas hokeja līgā (SHL) šovakar laukumā devās trīs Latvijas hokejisti.

Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle” mājās ar 1:4 (0:0, 1:1, 0:3) piekāpās “Oskarshamn IK”.

Ābols 16 minūtēs un 41 sekundē izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja deviņos no 17 (52,94%) iemetieniem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-3”.

Uzbrucējs šosezon 28 spēlēs guvis 12 vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

“Rogle” ar 34 punktiem 28 mačos ieņem vien 12. vietu 14 komandu konkurencē. Ābola pārstāvētā komanda nākamo spēli aizvadīs 30. decembrī, plkst. 19:00 savā laukumā uzņemot Malmes “Redhawks”.

Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” savā laukumā ar 2:5 (2:1, 0:1, 0:3) atzina “Timra IK” pārākumu.

Dzierkals uz ledus pavadīja desmit minūtes un 16 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar vienu spēka paņēmienu un neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 20 SHL mačos guvis vienus vārtus.

“AIK” ar 44 punktiem 27 spēlēs atrodas sestajā pozīcijā. Nākamais mačs Dzierkala pārstāvētajam klubam paredzēts 30. decembrī, kad plkst. 16:15 viesos būs jātiekas ar “Lulea HF”.

Savukārt Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” mājās ar 5:3 (0:0, 1:2, 4:1) apspēlēja “HV71”.

Rubīns 20 minūtēs un 18 sekundēs izpildīja divus metienus, saņēma divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 28 spēlēs atzīmējies ar trīs precīziem metieniem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

“MoDo” ar 39 punktiem 28 mačos ieņem devīto vietu līgā. Nākamo spēli Rubīna pārstāvētā komanda aizvadīs 30. decembrī, plkst. 19:00 savā laukumā uzņemot “Orebro”.