Ābolam Malmē rezultatīva piespēle, “Rogle” turpina cīņu par play-off (VIDEO)

Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēli šovakar aizvadīja latviešu hokejista Rodrigo Ābola pārstāvētā komanda Engelholmas “Rogle” .

“Rogle” izbraukumā tikās ar Malmes “Redhawks” un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:3.

Aizvadītajā mačā pirmajā periodā pirmie rezultātu atklāja laukuma saimnieki, bet pēc piecām minūtēm viesi panāca 1:1.

Otrā perioda vidū “Rogle” izvirzījās vadībā, bet trešā perioda sākumā panāca 3:1. Mača pēdējā minūtē mājinieki samazināja rezultāta starpību, taču panākt neizšķirtu nespēja.

Ābols šajā mačā spēlēja pirmajā maiņā un rezultatīvi asistēja pirmo vārtu guvumā. Uzbrucējs laukumā pavadīja 18 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus, kā arī uzvarēja 11 no 18 iemetieniem.

Turnīra tabulā “Rogle” ar 57 punktiem atrodas 10. vietā, bet uzreiz ar 56 punktiem seko Ērnšeldsvīkas “MoDo”, kurā spēlē latviešu aizsargs Kristiāns Rubīns.

Vakarā notiks vēl dažas spēles Zviedrijas augstākajā līgā.