Ābolam labs rādītājs iemetienos, Rubīna komandai pamatīga sakāve

Šovakar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlēs piedalījās divi Latvijas hokejisti.

Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle” viesos ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) atzina Vekšes “Lakers” pārākumu.

Ābols nospēlētajās 19:32 minūtēs veica trīs metienus pa vārtiem, uzvarēja 12 no 18 iemetienus (63%), pielietoja spēka paņēmienu un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Uzbrucējs šosezon 27 spēlēs guvis 12 vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

“Rogle” ar 34 punktiem 27 mačos ieņem vien 12. vietu 14 komandu konkurencē. Ābola komandai nākamais mačs paredzēts 28. decembrī pret “Oskarshamn IK”.

Citā mačā Kristiāna Rubīna Ērnšeldsvīkas “MoDo” viesos piekāpās “Leksands IF” ar rezultātu 0:5 (0:0, 0:2, 0:3).

Rubīns sev atvēlētajās 20:32 minūtēs divas reizes apdraudēja pretinieku vārtus un nokāpa no ledus ar negatīvu lietderību “-1”.

Aizsargs 27 spēlēs atzīmējies ar trīs precīziem metieniem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

“MoDo” ar 36 punktiem 27 mačos atrodas 11. pozīcijā. Nākamo spēli Rubīna pārstāvētā komanda aizvadīs 28. decembrī pret “HV71”.