Ābolam fantastisks sniegums iemetienos; Dzierkalam un Rubīnam ”-1”

Zviedrijas hokeja līgā (SHL) šovakar laukumā devās trīs Latvijas hokejisti. Nevienam no viņiem gan šoreiz neizdevās tikt pie rezultativitātes punktiem.

Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle” mājās ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) piekāpās Kārlstadas “Farjestad BK”. Viesi izrāva uzvaru vien 37 sekundes pirms pamatlaika beigām.

Ābols 23 minūšu un 59 sekunžu laikā izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 19 no 27 (70,37%) iemetieniem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases centra uzbrucējs šosezon 14 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“Rogle” ar 16 punktiem 14 mačos ierindojas vien 12. pozīcijā 14 komandu konkurencē.

Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” savā laukumā ar 1:4 (0:1, 1:1, 0:2) atzina “Leksands IF” pārākumu.

Dzierkals laukumā pavadītajās 13 minūtēs un 22 sekundēs reizi apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, pielietoja trīs spēka paņēmienus un tika pie negatīva lietderības koeficienta ”-1”.

Latviešu uzbrucējs 14 spēlēs SHL atzīmējies tikai ar vienu vārtu guvumu.

“AIK” ar 26 punktiem 14 mačos ieņem trešo vietu līgā.

Tāpat zaudējumu piedzīvoja arī Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo”, kas mājās ar 2:5 (1:1, 1:3, 0:1) piekāpās “Lulea HF”.

Rubīns 16 minūšu un 21 sekundes laikā atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Latvijas izlases aizsargs 14 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“MoDo” ar 20 punktiem 14 mačos atrodas desmitajā pozīcijā.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL