Ābolam četri punkti, “Rogle” atspēlējas no 2:4 un uzvar papildlaikā (VIDEO)

Šovakar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle” komanda ar rezultātu 5:4 (1:3, 1:1, 2:0, 1:0) mājās papildlaikā uzvarēja “Frolunda HC” vienību.

Ābols šajā spēlē uz ledus atradās 21 minūti un 56 sekundes, atdeva četras rezultatīvas piespēles, trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja četrus spēka paņēmienus, uzvarēja 66% iemetienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Pirmo piespēli hokejists guva otrās trešdaļas trešajā minūtē, vairākumā asistējot Tomasam Greguāram, kurš panāca rezultātu 2:3.

“Rogle” trešajā trešdaļā atradās iedzinējos ar rezultātu 2:4, taču spēja atspēlēties. Otro punktu hokejists nopelnīja Denisa Everberga vārtu guvumā, panākot 3:4.

Minūti un 19 sekundes pirms pamatlaika beigām Greguārs panāca neizšķirtu un šajā vārtu guvumā savu trešo piespēli nopelnīja Ābols.

Ar ceturto piespēli Latvijas izlases uzbrucējs izcēlās papildlaikā, palīdzot Ādamam Tambelini gūt uzvaras vārtus.

Uzbrucējs šosezon 22 spēlēs nopelnījis 11 vārtu guvumus un astoņas piespēles, bet “Rogle” ar 32 punktiem 22 cīņās ierindojas desmitajā vietā SHL.

“Rogle” nākamā cīņa paredzēta 2. decembrī plkst. 16:15 viesos pret Kristiāna Rubīna Ernšeldsvīkas “MoDo”.

Citā mačā Kristiāna Rubīna Ērnšeldsvīkas “MoDo” viesos ar rezultātu 0:4 (0:2, 0:1, 0:1) zaudēja “Linköpings HC” klubam.

Rubīns šajā mačā precīzi 18 minūtēs, četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon 22 cīņās aizsargs guvis divus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet “MoDo” ar 30 punktiem 22 spēlēs ierindojas 11. pozīcijā SHL.

Nākamais mačs Rubīna klubam paredzēts 2. decembrī mājās plkst. 16:15 pret Rodrigo Ābola Engelholmas “Rogle” vienību.