Ābolam četri metieni zaudējumā, Rubīna un Dzierkala klubiem uzvaras papildlaikā

Šovakar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” komanda ar rezultātu 4:3 (2:0, 0:3, 1:0, 1:0) viesos papildlaikā uzvarēja “Lulea HF” vienību.

Rubīns šajā mačā 18 minūtēs un 42 sekundēs vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, izpildīja divus spēka paņēmienus un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon 30 cīņās aizsargs guvis trīs vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet “MoDo” ar 42 punktiem 30 spēlēs ierindojas devītajā pozīcijā SHL.

Nākamais mačs Rubīna klubam paredzēts 6. janvārī mājās plkst. 16:15 pret Rodrigo Ābola Engelholmas “Rogle” vienību.

Citā spēlē Rodrigo Ābola Engelholmas “Rogle” komanda ar rezultātu 0:4 (0:0, 0:0, 0:4) izbraukumā atzina “Leksands IF” pārākumu.

Ābols šajā spēlē uz ledus atradās 18 minūtes un 23 sekundes, četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 50% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon 30 spēlēs nopelnījis 12 vārtu guvumus un astoņas piespēles, bet “Rogle” ar 36 punktiem 30 cīņās ierindojas 12. vietā SHL. Pēdējās astoņās spēlēs Ābola klubs piedzīvojis sešas neveiksmes.

“Rogle” nākamā cīņa paredzēta 6. janvārī plkst. 16:15 viesos pret Kristiāna Rubīna Ernšeldsvīkas “MoDo”.

Visbeidzot, Mārtiņa Dzierkala Šellefteo “AIK” komanda viesos ar rezultātu 5:4 (2:1, 1:2, 1:1, 1:0) pagarinājumā apspēlēja “IK Oskarshamn” komandu.

Dzierkals šajā spēlē laukumā pavadīja septiņas minūtes un 21 sekundi, pa vārtiem nemeta, bloķēja vienu pretinieku metienu, izpildīja vienu spēka paņēmienu un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Uzbrucējs šosezon 23 Zviedrijas hokeja līgas (SHL) mačos guvis vienus vārtus, bet astoņās Čempionu līgas cīņās hokejists izcēlies ar trīs precīziem metieniem un trim piespēlēm.

“AIK” ar 30 mačos nopelnītiem 49 punktiem atrodas piektajā pozīcijā līgā.

Nākamā spēle Dzierkala komandai paredzēta 6. janvārī plkst. 16:15 izbraukumā pret Vekšes “Lakers” klubu.