Ābolam 1+1 uzvarā, Dzierkala sausā sērija turpinās

Šovakar trīs Latvijas hokejisti aizvadīja spēles Zviedrijas hokeja līgā (SHL).

Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” mājās ar 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) piekāpās “Orebro HK”.

Dzierkals uz ledus pavadītajās 14:08 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem.

Šosezon SHL Dzierkals četros mačos pie punktiem vēl nav ticis, taču četrās Čempionu hokeja līgas spēlēs guvis trīs vārtus.

Rodrigo Ābola Engelholmas “Rogle” ar rezultātu 3:1 (2:0, 1:1, 0:0) mājās apspēlēja Vekšes “Lakers”.

Ābols atzīmējās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli. Ābols guva vārtus 1. perioda 5. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu. Sešas minūtes vēlāk viņš rezultatīvi asistēja komandas otrajos vārtos.

Nospēlētajās 16 minūtēs un septiņās sekundēs Ābols trīsreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 9 iemetienus un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon Ābols četrās spēlēs atzīmējies ar diviem vārtu guvumiem un rezultatīvu piespēli.

Visbeidzot, Ērnšeldsvīkas “MoDo” ar Kristiānu Rubīnu sastāvā viesos piekāpās “Timra IK” ar rezultātu 2:4 (1:1, 1:2, 0:1).

Rubīns uz ledus pavadītajās 19:07 minūtēs pielietoja spēka paņēmienu un pabeidza maču ar negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon Rubīns trīs spēlēs guvis vienus vārtus.