Ābola lieliskais sniegums pietuvina ”Orebro” SHL pusfinālam (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols šovakar izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm Zviedrijas hokeja līgas (SHL) ceturtdaļfināla ceturtajā mačā.

Ābola un cita latviešu uzbrucēja Riharda Mareņa pārstāvētā “Orebro” izbraukumā ar 4:2 (2:1, 2:1, 0:0) apspēlēja “Timra”, sērijā panākot 3-1 un nonākot viena panākuma attālumā no SHL pusfināla.

Latvijas uzbrucējs abus rezultativitātes punktus nopelnīja otrajā trešdaļā. Ābols 23. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas uzvaras vārtu guvumā (3:1), bet 35. minūtē ar rezultatīvu piespēli vairākumā piedalījās ”Orebro” pēdējā vārtu guvumā – 4:1.

Ābols šoreiz laukumā pavadīja 13 minūtes un astoņas sekundes, izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarot deviņos no 12 (75%) iemetieniem, pielietojot trīs spēka paņēmienus un maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

27 gadus vecais Ābols regulārajā sezonā 51 spēlē izcēlās ar 19 vārtu guvumiem un 22 rezultatīvām piespēlēm, bet četros izslēgšanas mačos viņa kontā ir četri (0+4) punkti.

Tikmēr Marenis nospēlēja vien minūti un 57 sekundes, kuru laikā tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

29 gadus vecais Marenis regulārajā čempionātā 19 spēlēs atzīmējās ar vienu vārtu guvumu, bet četros izslēgšanas mačos ir palicis bez punktiem.

Sērijas nākamā spēle paredzēta 25. martā (pulksten 16:15). Mačs notiks ”Orebro” laukumā.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL