Ābola komandai pārliecinoša uzvara latviešu derbijā

Šovakar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Rodrigo Ābola Engelholmas “Rogle” vienība ar rezultātu 5:1 (2:1, 0:0, 3:0) sagrāva aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvēto Ērnšeldsvīkas “MoDo”.

Ābols spēlēja pirmajā virknējumā un nospēlētajās 17:03 minūtēs pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 13 no 24 iemetieniem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderību “+1”.

Uzbrucējs šosezon 31 spēlē guvis 12 vārtus un atdevis astoņas piespēles.

Rubīns, spēlējot pirmajā aizsargu pārī, uz ledus pavadīja 18 minūtes un 45 sekundes, kurās izcēlās ar vienu spēka paņēmienu un negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon 30 cīņās aizsargs guvis trīs vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“Rogle” ar 39 punktiem 31 cīņā ierindojas 12. vietā SHL, bet “MoDo” ar 42 punktiem 31 spēlē ierindojas devītajā pozīcijā.

Ābola komandai nākamā cīņa paredzēta 8. janvārī pret “Timra IK”, taču Rubīna vienība nākamo spēli aizvadīs 11. janvārī pret “Leksands IF”.

Citā spēlē Mārtiņa Dzierkala Šellefteo “AIK” komanda viesos ar rezultātu 2:1 (0:1, 0:0, 2:0) apspēlēja Vekšes “Lakers”.

Dzierkals mačam tika pieteikts kā 13. uzbrucējs, tādēļ laukumā pavadīja vien sešas minūtes un 46 sekundes.

Uzbrucējs šosezon 24 mačos guvis vienus vārtus, bet astoņās Čempionu hokeja līgas cīņās hokejists izcēlies ar trīs precīziem metieniem un trim piespēlēm.

“AIK” ar 31 mačā nopelnītiem 52 punktiem atrodas piektajā pozīcijā līgā. Nākamā spēle Dzierkala komandai paredzēta 11. janvārī pret “HV71”.