55 minūtes “sausā” – Dzierkala “AIK” finālu iesāk ar uzvaru pār Ābola komandu

Šodien pirmajā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) finālspēlē uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK”, spēlējot mājās, ar rezultātu 1:0 (0:0, 0:0, 0:1) pārspēja cita uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvēto Engelholmas “Rogle”.

Mača vienīgie vārti tika gūti 56. minūtē, kad ar precīzu metienu atzīmējās “AIK” hokejists Līnuss Lindstrēms.

Dzierkals darbojās ceturtajā virknējumā, nospēlētajās 12 minūtēs un 21 sekundē veica vienu metienu pa vārtiem.

Uzbrucējs 45 regulārās sezonas spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un vienu rezultatīvu piespēli, bet 12 Play-off mačos ticis pie trīs (2+1) punktiem.

Ābols, spēlējot pirmajā maiņā, uz ledus pavadīja 16:39 minūtes, kuru laikā izpildīja divus spēka paņēmienus, divus metienus pa vārtiem un uzvarēja septiņus no 14 iemetieniem.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 50 spēlēs guva 14 vārtus un atdeva 12 rezultatīvas piespēles. Taču 11 Play-off mačos Ābols sakrājis desmit (5+5) punktus.

Atgādinām, ka pusfinālā “AIK” ar 4-3 pieveica “Frolunda HC”, bet Ābola “Rogle” ar 4-0 izsita iepriekšējās sezonas SHL čempioni Vekšes “Lakers”

Finālsērijas otrā spēle paredzēta 22. aprīlī.