17 gadus vecais Osmanis asistē uzvaras vārtos, panākums arī Golovkovam (VIDEO)

Bruno Osmanis, hokejazinas.com

Bruno Osmanis | Foto: Kenta Jonsson, Bildbyran

Zviedrijas pēc spēka 2. līgā (Allsvenskan) laukumā šovakar devās divi Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Bruno Osmaņa pārstāvētā Ūmeo “Bjorkloven” izbraukumā ar 5:1 (1:0, 3:0, 1:1) sakāva Solnas “AIK”.

17 gadus vecais Osmanis 34. minūtē asistēja “Bjorkloven” uzvaras vārtos. Latvijas uzbrucējs izcēlās ar rezultatīvu sniegumu trešajā spēlē pēc kārtas.

Osmanis laukumā pavadīja vien septiņas minūtes un 56 sekundes, izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

17 gadus vecais Latvijas hokejists šosezon četrās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

“Bjorkloven” ar 11 punktiem četros mačos ir līgas līdere.

Nākamo spēli Osmaņa pārstāvētais klubs aizvadīs 2. oktobrī, plkst. 20:00 savā laukumā uzņemot “Ostersunds IK”.

Tikmēr uzbrucēja Georga Golovkova pārstāvētā HC “Kalmar” viesos ar 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) pārspēja ”Oskarshamn”.

Golovkovs deviņās minūtēs un 34 sekundēs atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs trīs spēlēs palicis bez punktiem.

HC “Kalmar” ar deviņiem punktiem četros mačos ieņem ceturto pozīciju.

Nākamo spēli Golovkova pārstāvētā komanda aizvadīs 2.oktobrī, plkst. 20:00 mājās uzņemot “Vasteras”.