Zabusovs un Balinskis rezultatīvi savstarpējā spēlē (VIDEO)

Čehijas ekstralīgas spēlē starp latviešu pārstāvētajām Zlīnas “Berani” un Litvinovas “Verva” ar rezultativitātes punktiem izcēlās Uvis Balinskis un Patriks Zabusovs. Mačs noslēdzās ar 4:3 “Berani” labā.

Zabusovs atzīmējās ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, taču Balinska kontā precīzs raidījums pretinieku vārtos.

Balinskis pirmā perioda sākumā atklāja rezultātu noslēdzot lielisku komandas biedru saspēli.

Zabusovs guva savas komandas pirmos vārtus 2. trešdaļas 15. minūtē, panākot 1:2 no vārtu priekšas. Trešā perioda vidū latvietis asistēja Jakubam Ferencam, palīdzot panākt izlīdzinājumu 3:3. Papildlaikā Zabusovs piespēlēja Derekam Hejčmanam uzvaras vārtos.

Zabusovs uz laukuma pavadīja 14:14 minūtes, veicot vienu metienu pa vārtiem un vienu spēka paņēmienu. Viņa komandasbiedrs Roberts Mamčics  sev atvēlētajās 23:13 trīsreiz meta pa vārtiem un divus metienus bloķēja, noslēdzot spēli ar negatīvu lietderību “-1”. Tikmēr, Balinskis veica četrus metienus pa vārtiem, vienu raidījumu bloķēja un noslēdza maču ar lietderību “+3” nospēlētās 23:05.

Citās spēlēs Kristofera Binduļa Česke Budejovice “Motor” ar 5:4 pārspēja Trinecas “Ocelari”, Māra Bičevska “Mlada Boleslav” ar 2:3 piekāpās “Olomouc”, savukārt Roberta Bukarta un Gunta Galviņa Vitkovices “Ridera” papildlaikā apspēlēja Kladno “Rytiri”. Neviens no Latvijas spēlētājiem punktus nesakrāja.