Zabusovs gūst vārtus jau trešajā spēlē pēc kārtas, rezultatīvi arī Mamčics un Bičevskis

Čehijas Ekstralīgā fantastisku sniegumu turpina demonstrēt latviešu uzbrucējs Patriks Zabusovs, kurš šovakar mačā pret Latvijas izlases aizsarga Kristofera Biduļa pārstāvēto ”Ceske Budejovice” izcēlās ar gūtiem vārtiem. Latviešu uzbrucējs bija precīzs jau trešajā mačā pēc kārtas. Tāpat ar rezultatīvu sniegumu atzīmējās arī Zabusova komandas biedrs Roberts Mamčics un uzbrucējs Māris Bičevskis.

Mamčiča un Zabusova pārstāvētā Zlīnas ”Berani” viesos ar 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienos piekāpās aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētajai ”Ceske Budejovice”. Zabusovs astotajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet Mamčis 28. minūtē rezultatīvi asistēja Zlīnas otrajā vārtu guvumā un palīdzēja komandai atgūt vadību. Tikmēr Bindulis palika bez rezultativitātes punktiem.

Zabusovs laukumā pavadīja 13 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, no kuriem viens bija precīzs, pielietoja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Pēcspēles metienu sērijā Zabusovs nerealizēja savu bullīti.

Jaunais latviešu uzbrucējs guva vārtus jau trešajā mačā pēc kārtas. Pēdējās trijās spēlēs Zabusovs ir nopelnījis sešus (3+3) punktus. Šosezon Čehijā aizvadītajos 19 mačos latviešu uzbrucējs ir sakrājis jau 13 (7+6) punktus.

Tikmēr Mamčics nospēlēja 22 minūtes un 21 sekundi (trešais lielākais spēles laiks komandā), izpildot trīs metienus pa pretinieku vārtiem, bloķējot divus sāncenšu metienus un iegūstot pozitīvu lietderības koeficientu +2. Šosezon 24 spēlēs Mamčics ir izcēlies ar septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt Bindulis uz ledus atradās 16 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā neizdarīja nevienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu un pabeidza spēli ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tāpat ar rezultatīvu sniegumu šovakar izcēlās arī uzbrucējs Māris Bičevskis, taču viņa pārstāvētā ”Mlada Boleslav” izbraukumā ar 1:2 (0:2, 0:0, 0:1) atzina Brno ”Kometa” pārākumu. Bičevskis 53. minūtē asistēja komandas vienīgajā vārtu guvumā.

Latviešu uzbrucējs uz ledus pavadīja tikai astoņas minūtes un 34 sekundes, uzvarot deviņos no desmit (90%) iemetieniem un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +1. Bičevskis šosezon 42 spēlēs ir sakrājis desmit (5+5) punktus.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga