Zabusovam pirmais punkts Čehijā, rezultatīvi arī Bičevskis un Dzierkals

Čehijas Ekstralīgā latviešu pārstāvēto klubu duelī šodien uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā ”Mlada Boleslav” savā laukumā ar 3:1 apspēlēja aizsarga Roberta Mačiča un uzbrucēja Patrika Zabusova pārstāvēto ”Berani Zlin”. Abi latviešu uzbrucēji izcēlās ar rezultatīvu sniegumu. Tikmēr citā mačā rezultatīvu piespēli nopelnīja arī uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals.

Nepilnas septiņas minūtes līdz pirmā perioda beigām Bičevskis rezultatīvi asistēja ”Mlada Boleslav” pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja mājiniekiem atklāt mača rezultātu. Savukārt Zabusovs priekšpēdējā pamatlaika minūtē izdarīja rezultatīvu piespēli komandas vienīgajā vārtu guvumā un nopelnīja pirmo rezultativitātes punktu Čehijas Ekstralīgā.

Bičevskis laukumā pavadīja 16 minūtes un 13 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu un uzvarēja 65% iemetienu. Latviešu uzbrucējs maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Zabusovs nospēlēja tieši 16 minūtes, nevienu reizi neapdraudot pretinieku vārtus un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Savukārt Mamčičs uz ledus pavadīja tikai 11 minūtes un vienu sekundi, jo otrā perioda beigās nopelnīja 5+20 minūšu noraidījumu. Šajā laikā latviešu aizsargs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un ieguva negatīvu lietderības koeficientu (-1).

Tikmēr citā spēlē ar rezultatīvu piespēli izcēlās arī Latvijas izlases uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals, kurš palīdzēja ”Skoda Plzen” mājās ar 4:1 pārspēt čehu hokeja leģendas Jaromīra Jāgra pārstāvēto ”Kladno”. Latviešu uzbrucējs 58. minūtē asistēja komandas pēdējā vārtu guvumā.

Dzierkals nospēlēja 17 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokej.cz