Tralmaks iemet trešajā spēlē pēc kārtas, Egle rezultatīvs komandas uzvarā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārajā čempionātā Eduarda Tralmaka pārstāvētā Providensas “Bruins” komanda viesos uzveica Bridžportas “Islanders” ar rezultātu 5:3 (2:1, 1:2, 0:2).

Rezultātu pirmajā periodā atklāja “Islanders” uzbrucējs Otto Koivula, bet Arno Durando vēlāk dubultoja pārsvaru “Islanders” komandai. Džastins Brazo pirmajā periodā rezultāta starību samazināja.

Otrajā periodā Samuels Asselins rezultātu izlīdzināja, bet Kails Makleans atkal panāca vadību “Islanders”. Džeiks Akans gan atkal panāca neizšķirtu otrajā periodā.

Tralmaks guva uzvaras vārtus šajā mačā, izdarot precīzu metienu trešā perioda vidū. Latvijas uzbrucējs ripu vārtos raidīja no šaura leņķa, pārspējot leģendāro Koriju Šnaideru. Jespers Frodens iemeta ripu tukšos vārtos, nodrošinot “Bruins” uzvaru.

Tralmaks šajā mačā izdarīja divus metienus, noelnīja divas soda minūtes ledus laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”. Tralmaks 20 spēlēs šosezon guvis sešus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles. Šie kļuva par viņa trešajiem vārtiem pēdējās trīs spēlēs.

“Bruins” ar 38 punktiem 31 spēlēs atrodas piektajā vietā Atlantijas divīzijā, bet “Islanders” ar 35 punktiem 39 cīņās ierindojas sestajā vietā Atlantijas divīzijā.

Citā mačā Haralda Egles pārstāvētā Manitobas “Moose” komanda ar rezultātu 4:3 (3:1, 0:1, 0:1, 1:0) papildlaikā pārspēja Čikāgas “Wolves”.

Tomass Karons pirmajā periodā atklaja rezultātu “Moose” labā, bet Roberts Linčs dubultoja reuzltāta pārsavaru perioda vidū. Šajā vārtu guvumā Haralds Egle nopelnīja rezultatīvu piespēli.

Endrū Polutarskis vienus vārtus atguva nepilnu minūti pēc “Moose” vārtu guvuma, bet Roberts Linčs pirmā perioda izskaņā atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Maksims Ļetunovs otrajā periodā samazināja rezultāta starpību, bet trešajā periodā Džoijs Kīns izlīdzināja mača rezultātu. Evans Polei papildlaikā izcīnīja uzvaru Manitobas  vienībai.

17 cīņās šosezon Haraldam Eglem trīs vārti un piecas rezultatīvas piespēles. Manitobas “Moose” atrodas otrajā vietā Centrālajā divīzijā ar 45 punktem 34 mačos, bet Čikāgas “Wolves” ar 52 punktiem 34 mačos ir pirmie Centrālajā divīzijā.