Skvorcovs aizvada lielisku maču Dānijā

Dānijas hokeja līgas pusfinālsērijas ievadā lielisku maču aizvadījis Latvijas izlases uzbrucējs Gunārs Skvorcovs, kurš otrdien izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli.

Skvorcova pārstāvētā Odenses “Bulldogs” pirmajā pusfinālsērijas spēlē viesos ar 2:3 (1:1, 1:1, 0:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Olborgas “Pirates” komandai un līdz ar to sērijā nonāca iedzinējas lomā ar 0-1.

Latviešu uzbrucējs astotajā minūtē rezultatīvi asistēja ”Bulldogs” pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja komandai atklāt mača rezultātu. Savukārt otrā perioda ievadā Skvorcovs pats guva vārtus un panāca 2:1. Latvijas izlases uzbrucējs šajā mačā nopelnīja arī divu minūšu noraidījumu.

Skvorcovs Dānijas hokeja līgas regulārajā čempionātā aizvadīja septiņus mačus, kuros izcēlās ar pieciem vārtu guvumiem un tikpat rezultatīvām piespēlēm. Astoņās izslēgšanas spēlēs latviešu uzbrucēja kontā tagad ir pieci (2+3) rezultativitātes punkti.

Autors: Rainers Rogs Avots: Dānijas hokeja līga