Šišļaņņikovam uzvaras vārti Ukrainā

Ukrainas hokeja līgas (UHL) spēlē Doņeckas “Donbass” ar 3:1 pārspēja Hersonas “Dnipro”.

Spēles rezultāts tika atklāts 22. minūtē pēc precīza Peresunko metiena. Minūti vēlās “Dnipro” uzbrucējs Celogordcevs panāca rezultāta izlīdzinājumu. Tuvojoties otrās trešdaļas beigām, Latvijas uzbrucējs Oļegs Šišļaņņikovs ar metienu no iemetienu apļa izvirzīja “Donbass” vadībā. Trešā perioda sākumā Fēlikss Morozovs uzstādīja mača beigu rezultātu – 3:1.

“Donbass” vārtus sargāja bijušais Rīgas “Dinamo” vārtsargs Andrejs Makarovs, kurš pārstāvēja Latvijas vienību 2019./20. gada sezonā.

Šišļaņņikovs šosezon 15 spēlēs sakrājis 15 punktus – 5 gūti vārti un 10 rezultatīvas piespēles. “Donbass” spēlē vēl divi latvieši – vārtsargs Jānis Voris un uzbrucējs Gatis Sprukts. Sprukts divos mačos atzīmējies ar 3 (1+2) punktiem, savukārt Voris devās laukumā septiņās spēlēs, kurās spējis atvairīt 91,2% metienu, ielaižot vidēji spēlē 1,76 ripas.

Autors: hokejazinas.com