Siksnas rezultatīvais sniegums palīdz ”Saryarka” izcīnīt vēl vienu uzvaru

Latviešu aizsargs Edgars Siksna šodien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Kazahstānas hokeja čempionātā un nopelnīja otro rezultativitātes punktu jaunajā sezonā.

Latvijas izlases kādreizējā vārtsarga Pētera Skudras vadītā un Siksnas un Latvijas uzbrucēja Denisa Fjodorova pārstāvētā ”Saryarka” mājās ar 3:2 (2:0, 0:1, 1:1) pieveica ”Kulager” hokejistus un izcīnīja trešo uzvaru trijos aizvadītajos jaunās sezonas mačos.

Siksna pirmās trešdaļas pēdējā minūtē asistēja komandas otrajos gūtajos vārtos un palīdzēja komandai tobrīd uz tablo panākt 2:0. Latviešu aizsargam šis bija otrais (0+2) rezultativitātes punkts trijos aizvadītajos mačos.

Tikmēr Fjodorovs ar rezultatīvu sniegumu neizcēlās. Latvijas uzbrucējs šosezon trijās spēlēs ir atzīmējies ar vieniem gūtiem vārtiem.

Ar trijos mačos izcīnītiem deviņiem punktiem ”Saryarka” šobrīd ir Kazahstānas čempionāta līdere. Rītdien Karagandas klubs aizvadīs vēl vienu cīņu pret ”Kulager” hokejistiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: Karagandas ''Saryarka''