Rubīna klubam uzvara papildlaikā, Mitens rezervē zaudējumā

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) komanda Toronto “Marlies” ar rezultātu 4:3 (0:1, 3:1, 0:1, 1:0) papildlaika uzveica Sirakjūzas “Crunch” vienību.

“Marlies” kluba labā vārtus šajā mačā guva Niks Robertsons, Kērtiss Duglass, Alekss Stīvss un Mihails Abramovs. “Crunch” rindās precīzs metiens Koulam Kepkem, Derenam Radišam un Railijam Nešam, , bet divas piespēles Aleksam Barem Bulē.

Kristiāns Rubīns šajā mačā ar rezultativitāti neizcēlās. 51 spēlē šosezon Rubīnam viens vārtu guvums un deviņas rezultatīvas piespēles.

Maikls Hačinsons tika galā ar 29 no 32 “Crunch” raidījumiem, bet Makss Legasē atvairīja 21 no 25 “Marlies” metieniem. Toronto “Marlies” šosezon 62 spēlēs nopelnījuši 70 punktus un ierindojas ceturtajā vietā Ziemeļu divīzijā, bet Sirakjūzas “Crunch” ar 73 punktiem 63 mačos ir otrie Ziemeļu divīzijā.

 

Citā mačā Mareka Mitena pārtāvētā Jūtikas “Comets” vienība ar rezultātu 3:4 (1:1, 1:2, 1:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Belevilas “Senators” klubam.

Jūtikas komandas labā vārti un piespēle Čeisam De Leo un Nolanam Fūtam, bet Aleksandram Holcam vārtu guvums. “Senators” rindās divi vārti Loganam Šovam, vārti Jegoram Sokolovam un Kolbijam Viljamsam, bet divas piespēles Markam Kasteličam un Zekam Leslijam.

Mareks Mitens šajā mačā bija rezerves vārtsargs. 15 spēlēs šosezon Mitens atvairījis 89,5% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,15 vārtus.

FilipsGustavsons tika galā ar 27 no 30 “Comets” raidījumiem, bet Akira Šmits atvairīja 30 no 34 “Senators” metieniem. Belevilas “Senators” šosezon 61 spēlē nopelnījuši 68 punktus un ierindojas sestajā vietā Ziemeļu divīzijā, bet Jūtikas “Comets” ar 86 punktiem 63 mačos ir pirmie Ziemeļu divīzijā.

Autors: Kārlis Grundmanis

Komentāri (0)