Punnenovs atvaira 42 metienus, Smirnovam otrais punkts sezonā

Šveices Nacionālajā hokeja līgā (NLšovakar mačus aizvadīja vairāki latviešu hokejisti. Vārtsargs Ivars Punnenovs atvairīja 42 metienus, taču nespēja glābt sevis pārstāvēto Langnavas ”Tigers” no zaudējuma. Tikmēr otro rezultativitātes punktu sezonā nopelnīja uzbrucējs Deniss Smirnovs.

Punnenova pārstāvētā ”Tigers” viesos ar 2:3 (1:0, 0:2, 1:0, 0:1) papildlaikā atzina Cīrihes ”Lions” pārākumu. Punnenovs šajā mačā atvairīja 42 no 45 (93,3%) pretinieku izdarītajiem metieniem. Latviešu vārtsargs abas ripas pamatlaikā ielaida otrajā trešdaļā.

Citā spēlē ar rezultatīvu sniegumu izcēlās uzbrucējs Deniss Smirnovs, kurš palīdzēja ”Geneve-Servette” ar 5:1 (1:1, 3:0, 1:1) izbraukumā sakaut ”Zug”. Latvietis, spēlējot skaitliskajā vairākumā, 38. minūtē rezultatīvi asistēja komandas ceturtajā vārtu guvumā.

Smirnovs laukumā pavadīja 14 minūtes un piecas sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja piecos no 13 iemetieniem (38,5%) un ieguva neitrālu lietderības koeficientu. Latviešu uzbrucējs šosezon 31 spēlē ir sakrājis tikai divus (1+1) rezultativitātes punktus.

Ženēvas kluba rindās šovakar laukumā devās ne tikai Smirnovs, bet arī aizsargs Sandis Smons, kurš nospēlēja piecas minūtes un 48 sekundes. Sev atvēlētajā laikā latviešu aizsargs nepaguva atzīmēties spēles protokolā ar nekādām darbībām un maču pabeidza ar neitrālu lietderību.

Savukārt vēl vienā citā spēlē pamatīgu zaudējumu piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā ”Lausanne”, kas ar 1:5 (0:0, 1:3, 0:2) viesos piekāpās ”Lugano”. Ķēniņš uz ledus pavadīja 17 minūtes un 50 sekundes (gandrīz piecas minūtes vairākumā), kuru laikā izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu (-1.)

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf.ch