Pavlovs un Freidenfelds gūst vārtus pārliecinošā komandas uzvarā

Latviešu uzbrucēji Vitālijs Pavlovs un Raivo Freidenfelds šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Polijas hokeja līgas kluba ”JKH GKS Jastrzebie” ļoti pārliecinošā uzvarā.

Sešu latviešu hokejistu pārstāvētā ”JKH GKS Jastrzebie” pārbaudes mačā ar 7:1 (2:0, 4:0, 1:1) sagrāva Slovākijas Ekstralīgas komandu Mihalovces ”Dukla”.

Pavlovs 24. minūtē izcēlās skaitliskajā mazākumā, panākot 4:0, bet Freidenfelds otrās trešdaļas vidū guva ”JKH GKS Jastrzebie” piektos vārtus un vēl vairāk nostiprināja komandas pārsvaru.

”JKH GKS Jastrzebie” sastāvā šovakar uz ledus devās pieci hokejisti. Laukumā izgāja ne tikai Pavlovs un Freidenfelds, bet arī aizsargi Eduards Hugo Jansons un Ēriks Ševčenko, kā arī uzbrucējs Antons Siņegubovs. Viņi visi trīs šoreiz palika bez rezultativitātes punktiem.

Šobrīd spēkā esoši līgumi uz gaidāmo sezonu ar ”JKH GKS Jastrzebie” ir sešiem Latvijas hokejistiem. Neskaitot piecus minētos spēlētājus, vienošanās ar šo Polijas klubu ir arī latviešu aizsargam Gvido Jansonam.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokejazinas.com