“Olimp” zaudē trešajā Kontinentālā kausa spēlē, taču sasniedz nākamo kārtu

IIHF Kontinentālā kausa izcīņas otrās kārtas turnīru, kas notiek Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā, noslēgusi Latvijas pārstāve Rīgas “Olimp/Venta 2002”, kas ar 1:3 (0:1, 0:0, 1:2) piekāpās mājiniekiem “Ferencvarosi”, taču iekļuva trešajā kārtā.

Šī bija “Olimp” trešā spēle turnīrā. Pirmajā rīdzinieki pārliecinoši pārspēja Kijevas “Sokil”, otrajā spēlē apspēlēja divu latviešu pārstāvēto Tartu “Valk 494”. Turnīra trešo kārtu sasniedz tikai grupas uzvarētāja, par kuru kļuva Latvijas komanda pateicoties “Sokil” panākumam pār “Valk 494” ar 9:4.

Vienīgos “Olimp” vārtus guva Edijs Brahmanis trešā perioda 18. minūtē, kad vairākumā pārspēja Ungārijas komandas vārtsargu pēc Georgija Pujaca un Miķeļa Rēdliha piespēlēm, panākot 1:3. Taču vairs nespēja izlīdzināt rezultātu.

Autors: hokejazinas.com Avots: IIHF