Marenis uguņo Zviedrijā, rezultatīvs arī Golovkovs

Zviedrijā svētdien spēles aizvadīja vairāki latviešu hokejisti. Zviedrijas hokeja līgā (SHL) laukumā otro dienu pēc kārtas devās Latvijas izlases centra uzbrucējs Rodrigo Ābols. Tikmēr Zviedrijas Allsvenskan līgā ar rezultatīvu sniegumu izcēlās uzbrucēji Rihards Marenis un Georgs Golovkovs.

Ābola pārstāvētā ”Orebro” mājās ar 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) pārspēja ”Oskarshamn”. Latviešu uzbrucējs šoreiz palika bez punktiem. Ābols laukumā pavadīja 17 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 62,5 % iemetienu.

Tikmēr citā SHL spēlē, vārtsargam Kristeram Gudļevskim paliekot uz rezervistu soliņa, zaudējumu piedzīvoja ”Brynas”, kas savā laukumā ar 4:6 (0:0, 3:2, 1:4) piekāpās ”Skelleftea”.

Savukārt Zviedrijas Allsvenskan čempionātā lielisku maču aizvadīja uzbrucējs Rihards Marenis, kurš guva vārtus un izdarīja rezultatīvu piespēli “Vita Hasten” ar 6:3 (3:0, 1:2, 2:1) izbraukumā izcīnītajā uzvarā pār “Mora”.

Marenis izcēlās ar gūtiem vārtiem pēc vienas spēles pārtraukuma. Šosezon Latvijas izlases uzbrucējs, kurš netika iekļauts valstsvienības sastāvā dalībai Pekinas olimpiskajās spēlēs, Allsvenskan čempionātā 16 mačos ir sakrājis 20 (11+9) punktus.

Tāpat ar rezultatīvu sniegumu Allsvenskan līgā atzīmējās arī uzbrucējs Georgs Golovkovs, kurš asistēja ”Almtuna” vienīgajā vārtu guvumā spēlē pret ”Bjorkloven”. Viņa pārstāvētā komanda viesos piedzīvoja neveiksmi ar 1:5 (0:3, 0:0, 1:2). Golovkovs 31 mačā ir nopelnījis 23 (9+14) punktus.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL