Latvijas izlases bijušajam vārtsargam būs jāmeklē jaunu klubu

Čehijas otrās spēcīgākās līgas klubs Porubas ”Torax” pēc neveiksmīgas sezonas paziņojis, ka komandā uz nākamo sezonu nepaliks virkne spēlētāju. Viņu vidū ir arī Latvijas izlases bijušais vārtsargs Ervīns Muštukovs.

38 gadus vecais Muštukovs pārstāvēja ”Torax” iepriekšējās divās sezonās. Aizvadītajā sezonā latviešu vārtsargs devās laukumā 26 spēlēs, kurās atvairīja 91,0% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaida 2,77 ripas.

Pieredzējušais Muštukovs savulaik aizvadīja divas spēles Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Rīgas ”Dinamo” rindās. Pirms nonākšanas ”Dinamo” latviešu vārtsargs vairākas sezonas pavadīja otrpus okeānam.

Pēc debijas KHL Muštukovs ir spēlējis daudzās valstīs un līgās. Viņš ir spēlējis Latvijas un Baltkrievijas čempionātos, kā arī Lielbritānijā, Dānijā, Zviedrijā, Francijā un Čehijā.

38 gadus vecais vārtsargs ir bijis iekļauts Latvijas izlases sastāvā dalībai divos pasaules čempionātos un divās olimpiskajās spēlēs, taču laukumā ir devies tikai vienā no šiem turnīriem. Muštukovs spēlēja 2015. gada pasaules čempionātā, kurā aizvadīja neveiksmīgu maču pret Kanādas izlasi.

Autors: Rainers Rogs Avots: Porubas ''Torax''

Komentāri (0)