Latviešu vakars Čehijā – Balinskis, Galviņš un Bukarts rezultatīvi latviešu klubu duelī

Čehijas Ekstralīgā divu latviešu pārstāvēto klubu duelī aizsarga Gunta Galviņa un uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā ”Vitkovice Ridera” šodien viesos ar 4:3 (0:1, 2:2, 1:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pieveica aizsarga Uvja Balinska pārstāvēto Litvinovas ”Verva”. Visi trīs latviešu hokejisti šajā mačā izcēlās ar rezultatīvu sniegumu.

Otrās trešdaļas vidū Balinskis rezultatīvi asistēja komandas otrajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Verva” panākt 2:0. Bukarts, izdarot rezultatīvu piespēli, 35. minūtē palīdzēja viesiem samazināt rezultāta starpību līdz minimumam (1:2). Galviņš 55. minūtē rezultatīvi asistēja Vitkovices trešajā vārtu guvumā un palīdzēja komandai panākt izlīdzinājumu – 3:3. Savukārt Bukarts pēcspēles metienu sērijā realizēja uzvaru nesošo bullīti.

Balinskis laukumā pavadīja 23 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un bloķēja vienu pretinieku metienu. Latvijas izlases aizsargs maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Galviņš nospēlēja 22 minūtes un 26 sekundes, nevienu reizi neapdraudot pretinieku vārtu drošību, taču bloķējot piecus pretinieku metienus un iegūstot pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Savukārt Bukarts uz ledus pavadīja 16 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un bloķēja divus sāncenšu metienus. Latviešu uzbrucējs spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Ar 35 spēlēs izcīnītiem 37 punktiem ”Vitkovice Ridera” ieņem astoto vietu Čehijas Ekstralīgā. Tikmēr ”Verva” ar tikpat mačos iegūtiem 35 punktiem atrodas divas pozīcijas zemāk.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokej.cz