Latviešiem neveiksmes spēlēs Šveicē

Šveices čempionāta (NL) spēlēs zaudējumus piedzīvoja trīs latviešu pārstāvētie klubi.

Ronalds Ķēniņš “Lausanne” sakāvē pret “Rapperswil” (1:5) spēlēja gandrīz 17 minūtes, nopelnīja pozitīvu lietderību “+1” un divreiz meta pa pretinieku vārtiem.

Sanda Smona un Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas “Servette” ar 3:5 piekāpās “Lugano”. Smons spēlēja 8:26 minūtes un tika pie pozitīvas lietderības “+1”, savukārt Smirnovs spēlēja septiņas minūtes un 24 sekundes, uzvarēja vienā no trim iemetieniem un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt “Tigers” bez Ivara Punnenova pieteikumā un ar Oskaru Lapinski ierindā ar 2:6 kapitulēja Cīrihes “Lions”. Lapinskis spēlēja nepilnas septiņas minūtes. Punnenovs vakar pēc sadursmes ar pretinieku nepabeidza spēli pret Kaspara Daugaviņa “Bern” (1:8).

Autors: hokejazinas.com Avots: NL