Kuldam divi vārti un piespēle, “Energy” sagrauj Dānijas līgas pastarīti

Latvijas uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Dānijas hokeja līgas komanda Esbjergas “Energy” ar rezultātu 6:1 (4:0, 0:1, 2:0) pārspēja līgas pastarīti Rodovres “Mighty Bulls”.

Kulda šajā mačā izcēlās ar diviem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli.

Pirmā perioda trešajā minūtē Edgars Kulda atklāja mača rezultātu, bet desmitajā perioda minūtē Olivers Kjaers dubultoja Esbjergas komandas pārsvaru.

Pirmās trešdaļas 15. minūtē pēc Kuldas piespēles trešos vārtus “Energy” labā guva Andreass Grundtvigs, taču pusotru minūti vēlāk Kulda guva savus otros vārtus mačā un palielināja Esbjergas kluba pārsvaru līdz četrām ripām.

Otrajā periodā Gustafs Berlings vienus vārtus atguva, taču trešajā mača nogrieznī “Energy” klubs guva vēl divus vārtus. Tuomass Vartilainens iemeta piekto ripu “Mighty Bulls” vārtos, bet Filips Šulcs pielika punktu mačam ar sesto precīzo metienu.

Magnuss Vulfs tika galā ar deviņiem no 13 “Energy” metieniem pirms nomaiņas, bet Lūiss Ingvordsens tika galā ar 25 no 27 atlikušajiem raidījumiem. Kristians Elmose atvairīja 18 no 19 “Mighty Bulls” metieniem.

Esbjergas “Energy” šosezon septiņās spēlēs izcīnījuši septiņus punktus un atrodas septītajā vietā līgā, bet Rodovres “Mighty Bulls” ar vienu punktu septiņās spēlēs atrodas pēdējā devītajā vietā līgā.

Edgars Kulda šosezon septiņās spēlēs guvis divus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.