Kulda gūst vārtus pret līgas līdervienību

Vācijas augstākajā hokeja līgā (DEL) šodien ar gūtiem vārtiem izcēlās Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda, taču viņa pārstāvētā Krēfeldes ”Pinguine” viesos piedzīvoja smagu zaudējumu ar 2:6 (0:2, 1:2, 3:0) pret līgas līdervienību Berlīnes ”Eisbaren”.

Kulda 26. minūtē bija precīzs vienādos sastāvos un tobrīd panāca 1:2. Pieredzējušajam latviešu aizsargam šis bija trešais vārtu guvums šajā sezonā. Aizvadītajās 40 spēlēs Kulda ir nopelnījis deviņus (3+6) rezultativitātes punktus.

Latvijas izlases aizsargs šoreiz laukumā pavadīja 26 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un pabeidza maču ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Kuldas pārstāvētā ”Pinguine” aizvada pagalam neveiksmīgu sezonu. Komanda 41 spēlē ir izcīnījusi tikai 46 punktus un ieņem pēdējo vietu līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL