Kulda gūst vārtus otrajā spēlē pēc kārtas, taču piedzīvo zaudējumu latviešu duelī

Vācijas augstākajā hokeja līgā (DEL) šovakar vārtus otrajā spēlē pēc kārtas guva Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda, kura rezultatīvais sniegums gan neglāba Krēfeldes ”Pinguine” no bezcerīga zaudējuma mājās ar 1:7 (0:2, 1:2, 0:3) mačā pret cita latviešu aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvēto Izerlonas ”Roosters”.

Kulda 36. minūtē guva ”Pinguine” vienīgos vārtus spēlē. Pieredzējušais latviešu aizsargs tobrīd panāca 1:4. Kulda bija precīzs otrajā mačā pēc kārtas un izcēlās ar piektajiem gūtiem vārtiem sezonā. Šosezon 46 spēlēs Artūrs sakrājis 11 (5+6) rezultativitātes punktus.

Kulda laukumā pavadīja 28 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu un maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr Freibergs nospēlēja 24 minūtes un 11 sekundes, četrreiz metot pa vārtiem, bloķējot vienu pretinieku metienu un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL