Krastenbergs plosās Austrijā (VIDEO)

Fantastisku spēli Austrijas augstākajā hokeja līgā (IceHL) aizvadījis Latvijas izlases uzbrucējs Renārs Krastenbergs, kurš šovakar izslēgšanas turnīra ceturtajā ceturtdaļfināla mačā izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm “Villach” viesos izcīnītajā uzvarā ar 5:2 (2:0, 1:2, 3:0) pār Ļubļanas ”Olimpija”.

Krastenbergs devītajā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, palīdzēja ”Villach” atklāt mača rezultātu, bet 17. minūtē bija precīzs vienādos sastāvos un dubultoja komandas pārsvaru. Jaunais latviešu uzbrucējs 46. minūtē guva savus otros vārtus spēlē un panāca jau 4:2. Savukārt 56. minūtē Krastenbergs rezultatīvi asistēja ”Villach” piektajā vārtu guvumā un nopelnīja ceturto punktu mačā.

Latvijas izlases uzbrucējs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, no kuriem abi bija precīzi, un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2. Regulārajā sezonā 32 spēlēs Krastenbergs sakrāja 28 (15+13) punktus, bet četros izslēgšanas turnīra mačos viņa kontā tagad ir pieci (2+3) punkti.

Sērijā līdz četrām uzvarām ”Villach” panākusi jau 3-1. Sērijas piektā un, iespējams, pēdējā spēle tiks aizvadīta 18. martā. Tā notiks ”Villach” laukumā.

Autors: Rainers Rogs Avots: ICEHL