Krastenbergam fantastisks sniegums IceHL pusfinālsērijas mačā

Latvijas izlases uzbrucējs Renārs Krastenbergs Austrijas augstākās hokeja līgas (IceHL) pusfināla sērijas ceturtajā mačā pret ”Fehervar AV19” komandu šovakar izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli, taču nespēja glābt sevis pārstāvēto “Villach” no zaudējuma viesos.

Neskatoties uz Krastenberga ļoti rezultatīvo sniegumu, ”Villach” cieta neveiksmi ar 4:5 (1:3, 2:1, 1:0, 0:1) un sērijā nonāca iedzinējas lomā ar 1-3. Latviešu uzbrucēja pārstāvētā komanda pusfināla sērijas turpinājumā vairs nedrīkst atļauties zaudēt.

Lai gan ”Villach” piedzīvoja neveiksmi, Krastenbergs kļuva par vienu no mača galvenajiem varoņiem. Latvijas izlases uzbrucējs ar rezultatīvām darbībām piedalījās trijos no četriem savas komandas vārtu guvumiem.

Krastenbergs 18. minūtē guva ”Villach” pirmos vārtus mačā un tobrīd panāca 1:3. Savukārt otrā perioda vidū viņš nopelnīja divus rezultativitātes punktus nepilnas minūtes laikā. Krastenbergs 29. minūtē vairākumā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, bet pēc 55 sekundēm guva savus otros vārtus mačā un panāca 3:3.

Regulārajā sezonā latviešu uzbrucējs 32 spēlēs sakrāja 28 (15+13) punktus, bet desmit izslēgšanas mačos viņa kontā tagad ir 11 (4+7) punkti.

Autors: Rainers Rogs Avots: ICEHL