Karsums uguņo jaunās sezonas ievadā

Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums šovakar izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem Slovākijas Ekstralīgas jaunās sezonas ievadā.

Neskatoties uz Karsuma rezultatīvo sniegumu, viņa pārstāvētā ”Liptovsky Mikulas” sezonas pirmajā spēlē viesos ar 3:4 (1:0, 1:3, 1:1) piekāpās ”Presov”.

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs trešajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet 48. minūtē guva komandas trešos vārtus un tobrīd uz tablo panāca 3:3.

Jauno sezonu ar uzvaru Slovākijā uzsāka aizsarga Roberta Mamčiča pārstāvētā ”Nove Zamky”, kas izbraukumā ar 5:1 (2:0, 0:1, 3:0) apspēlēja Latvijas speciālista Normunda Sējēja un uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvēto ”Nitra”. Ne Mamčičam, ne Buncim neizdevās tikt pie rezultativitātes punktiem.

Tikmēr jauno sezonu ar neveiksmi uzsāka aizsarga Patrika Ozola un uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Trenčīnas ”Dukla”, kas viesos ar 1:4 (0:0, 0:2, 1:2) atzina ”Zvolen” pārākumu. Arī Ozols un Razgals palika bez rezultativitātes punktiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga