Karsums sarūgtina savu bijušo klubu

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs Mārtiņš Karsums šodien izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli, palīdzot Slovākijas Ekstralīgas komandai ”Liptovsky Mikulas” pārbaudes mačā ar 7:3 (0:2, 3:1, 4:0) sagraut savu bijušo klubu ”Krēfeldes “Pinguine”, kurā spēlēja aizpagājušajā sezonā.

Karsums pirmo rezultativitātes punktu mačā nopelnīja otrās trešdaļas pēdējā minūtē, kad asistēja ”Liptovsky Mikulas” trešajos gūtajos vārtos un palīdzēja komandai panākt neizšķirtu. Savukārt 53. minūtē pieredzējušais hokejists pats izcēlās ar vārtu guvumu un panāca uz tablo 5:3.

Latviešu uzbrucējam šī bija trešā spēle ”Liptovsky Mikulas” rindās. Jaunās komandas sastāvā viņš ir paguvis atzīmēties jau ar četriem (3+1) rezultativitātes punktiem. Atgādināsim, ka iepriekšējā mačā viņš izcēlās ar diviem vārtu guvumiem.

Nākamo pārbaudes spēli Karsuma pārstāvētā ‘Liptovsky Mikulas” aizvadīs jau rītdien.

Autors: Rainers Rogs Avots: ''Liptovsky Mikulas''