Jevpalovs un Krastenbergs iemet Austrijā, A.Kulda rezultatīvs pret bijušo komandu

Austrijas augstākās līgas (IceHL) čempionātā notika vairākas spēles, kurās piedalījās latviešu hokejisti.

“Villach” viesos ar 5:2 pārspēja Znojmo “Orli” komandu. Ceturtos “Villach” komandas vārtus guva Renārs Krastenbergs, kuram tie kļuva par trešajiem šosezon.

Andra Džeriņa pārstāvētā Lincas “Black Wings” mājās apspēlēja “Olimpija” ar 4:3 papildlaikā. Tikmēr Dornbirnes “Bulldogs”, kuras sastāvā spēlē Ņikita Jevpalovs viesos ar 5:2 pieveica Metjū Majones Bolzano “Foxes”. Jevpalovs atklāja spēles rezultātu 13. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu.

Savukārt, Vācijas augstākās līgas (DEL) spēlē Artūrs Kulda asistēja vārtu guvumā, palīdzot Krēfeldes “Pinguine” papildlaikā uzvarēt Nirnbergas “Ice Tigers” ar 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 1:0).

Zīmīgi, ka pagājušajā sezonā, Kulda spēlēja Nirnbergas komandā.

Kulda asistēja savas komandas otrajā vārtu guvumā 3. perioda piektajā minūtē. Kulda šajā duelī uz ledus pavadīja 21 minūti un 11 sekundes, divreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un tika pie pozitīva lietderības koeficienta “+1”.

Ar rezultatīvu piespēli Dānijas hokeja čempionāta (Metal ligaen) spēlē izcēlās Kirils Galoha, taču viņa Fredrikshāvnas “White Hawks” bullīšos piekāpās Herningas “Blue Fox” ar 1:2. Pēc 4 spēlēm Galohas kontā 2 (1+1) punkti.

Autors: hokejazinas.com