Jansons turpinās karjeru Polijā

Latvijas aizsargs Eduards Hugo Jansons pievienojies Polijas hokeja līgas vienībai “JKH GKS Jastrzebie”.

Viņš kļuva par ceturto latvieti komandā. Iepriekš Jastšembezdrojas vienībai pievienojās aizsargs Gvido Jansons un uzbrucēji Raivo Freidenfelds, Antons Siņegubovs. Aizvadītajā sezonā “JKH GKS Jastrzebie” arī spēlēja lērums latviešu – aizsargi Māris Jass un Ēriks Ševčenko, kā arī uzbrucēji Frenks Razgals, Vitālijs Pavlovs, Artūrs Ševčenko, Egils Kalns – izcīnot Polijas bronzas godalgas.

24 gadus vecais Jansons pagājušajā sezonā 24 spēles aizvadīja Krievijas Augstākajā hokeja līgā (VHL) Penzas “Dizel” rindās gūstot vienus vārtus un četrreiz rezultatīvi asistējot. Vēlāk Jansons pievienojās Čehijas pēc spēka 2. līgas klubam “AZ Havirov”, taču pēc trīs vārtiem deviņās spēlēs devās uz kaimiņvalsts Slovākijas pēc spēka 2. čempionātu, pievienojoties Žilinas “Vlci”, ar kuru kopā zaudēja Artūra Salijas “Liptovsky Mikulas” cīņā par iekļūšanu Slovākijas Ekstralīgā. Regulārā turnīrā četrās spēlēs Jansons atzīmējās ar 4 (2+2) punktiem, taču play-off pievienoja 8 (2+6) punktus 14 mačos.

2019./20. gada sezonā latviešu aizsargs pārstāvēja KHL komandu Rīgas ”Dinamo”, taču kluba sastāvā aizvadīja tikai divus mačus, kuros palika bez rezultativitātes punktiem. Sezonas turpinājumā viņš atgriezās VHL, kur spēlēja kopš 2017. gada.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: JKH GKS Jastrzebie

Komentāri (0)