Jakam piespēle, Latvijas aizsargu pārstāvētais Čehijas klubs uzvar pēdējo pārbaudes spēli

Latvijas hokeja izlases aizsargu Kristapa Zīles, Jāņa Jaka un Ralfa Freiberga pārstāvētais Čehijas Ekstralīgas klubs Litvīnovas “Verva” pēdējā pārbaudes spēlē ar rezultātu 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) pieveica Čehijas otrās līgas komandu Banikas “Sokolov”.

Vien 10 sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām vairākumā mača rezultātu atklāja “Verva” komandas uzbrucējs Jindrihs Abduls. Šajā vārtu guvumā Jānis Jaks nopelnīja rezultatīvu piespēli.

Otrā perioda 17. minūtē Patriks Zdrahals palielināja Litvīnovas kluba pārsvaru līdz divām ripām, bet Mihals Guts trešā mača nogriežņa sestajā minūtē guva trešos vārtus mačā. Latvijas aizsargu pārstāvētajam klubam izdevās noturēt pārsvaru līdz galam un vārtsargs Simons Zajičeks izcīnīja sauso panākumu.

Čehijas Ekstralīgas jaunā sezona sāksies 15. septembrī, bet latviešu hokejistu pārstāvētajiem klubiem pirmie mači paredzēti 16. septembrī.