Indrašis turpina krāt punktus Vācijā

Latvijas izlases uzbrucējs Miks Indrašis šovakar atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Vācijas augstākajā hokeja līgā (DEL).

Indraša pārstāvētā Šveningeras ”Wild Wings” izbraukumā ar 1:4 (0:1, 1:2, 0:1) piekāpās “Ingolstadt” komandai un piedzīvoja otro zaudējumu jaunās sezonas aizvadītajos četros mačos.

Pieredzējušais Indrašis 36. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas otrajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Wild Wings” tobrīd samazināt rezultāta starpību līdz minimumam (1:2). Latviešu hokejistam šis bija trešais (0+3) rezultativitātes punkts četrās spēlēs.

Indrašis šoreiz laukumā pavadīja 18 minūtes un 41 sekundi, kuras laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Nākamais mačs ”Wild Wings” ir paredzēts 28. septembrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL