Gudļevskis nāk uz nomaiņu, Mamčica komanda ielaiž 7 vārtus

Zviedrijas hokeja līgā (SHL) vairāki latvieši devās laukumā.

Latvijas izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis otrajā periodā nomainīja Veini Vehvilainenu pēc diviem ielaistiem vārtiem, taču Gudļevskim vienreiz arī nācās kapitulēt, viņa “Brynas” piekāpjoties “Rogle” ar 0:3. Gudļevskis atvairīja 12 no 13 metieniem. “Brynas” spēlējošais Oskars Cibuļskis mačam netika pieteikts.

Rodrigo Ābola un Kristapa Zīles pārstāvētā “Orebro” ar 1:3 atzina “Timra” pārākumu. Ābols sev atvēlētajās 14:05 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem un uzvarēja 63,16% iemetienu, nopelnot negatīvu lietderības koeficientu “-1”. Tikmēr Zīle 18:05 minūtēs veica vienu metienu un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

“Linkoping” ar aizsargu Robertu Mamčicu sastāvā cieta sagrāvi ar 0:7 pret Malmes “Redhawks”. Mamčics uz ledus pavadīja gandrīz 22 minūtes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un pabeidza maču ar lietderību “-1”.