Gudļevskis ielaiž vārtus jau 12. sekundē un ātri tiek nomainīts

Zviedrijas hokeja līgā (SHLšodien pagalam neveiksmīgu spēli aizvadīja latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis, kurš nespēja glābt sevis un Latvijas izlases aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvēto ”Brynas” no zaudējuma ar 2:6 (0:2, 0:1, 2:3) viesos mačā pret ”Timra”.

Gudļevskis atvairīja tikai 12 no 15 (80%) pretinieku izdarītajiem metieniem. Latviešu vārtsargs pirmoreiz kapitulēja jau 12. sekundē. Pirmā perioda turpinājumā viņš ielaida vēl vienu ripu. Savukārt 26. minūtē Kristers kapitulēja jau trešo reizi mačā un tika nomainīts.

Tikmēr Cibuļskis laukumā pavadīja tikai septiņas minūtes. Latvijas izlases aizsargs spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt panākumu svinēja aizsarga Roberta Mamčica pārstāvētā ”Linkopings”, kas izbraukumā ar 4:3 (2:2, 0:0, 1:1, 1:0) papildlaikā pieveica ”Farjestad”.

Mamčics nospēlēja 15 minūtes un 53 sekundes, izpildot divus metienus pa pretinieku vārtiem, pielietojot vienu spēka paņēmienu, nopelnot divas soda minūtes un iegūstot negatīvu lietderības koeficientu -1.

Ar 45 spēlēs izcīnītiem 58 punktiem Mamčica pārstāvētā ”Linkopings” ieņem desmito vietu SHL kopvērtējumā, bet Gudļevska un Cibuļska pārstāvētā ”Brynas” ar tikpat mačos iegūtiem 56 punktiem atrodas vienu pozīciju zemāk.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL