Gudļevskis ielaiž divas ripas nepilnās trīs minūtēs, Salijam piektais punkts sezonā

Slovākijas Ekstralīgā neveiksmīgu spēli šovakar aizvadīja latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis, kurš pirmajā trešdaļā ielaida divas ripas nepilnu trīs minūšu laikā un nespēja glābt sevis pārstāvēto Bratislavas ”Slovan” no zaudējuma mājās ar 3:4 (0:2, 1:1, 2:1) mačā pret ”Spisska Nova Ves” komandu.

Gudļevskis aizvadīja pagalam neveiksmīgu maču. Viesi, izceļoties 13. un 16. minūtē, pirmajā periodā divas reizes nepilnu trīs minūšu laikā pārspēja latviešu vārtsargu un panāca 2:0. Savukārt katrā no nākamajām trešdaļām viņš ielaida vēl divas ripas. Pēdējos vārtus Gudļevskis ielaida vien 23 sekundes pirms pamatlaika noslēguma.

Latviešu vārtsargs atvairīja tikai 18 no 22 (81,8%) pretinieku hokejistu izdarītajiem metieniem. Gudļevskis šosezon pirms šī mača bija devies laukumā 16 mačos, kuros bija atvairījis 91,4 % sāncenšu metienu un vidēji savā cietoksnī ielaidis 2,42 ripas.

”Slovan” šovakar piedzīvoja pirmo neveiksmi pēdējās 11 spēlēs. Bratislavas klubs nebija izjutis zaudējumu rūgtumu kopš 17. novembra. Interesanti, ka iepriekšējo neveiksmi ”Slovan” piedzīvoja tieši pret savu šodienas pretinieci ”Spisska Nova Ves”, kam pirms mēneša piekāpās ar 2:4. Arī toreiz Bratislavas komandas vārtus sargāja Gudļevskis.

Neskatoties uz šovakar piedzīvo zaudējumu, ”Slovan” ar 26 spēlēs izcīnītiem 60 punktiem joprojām saglabā Slovākijas čempionāta līderes godu. Bratislavas klubs savu tuvāko sekotāju apsteidz par septiņiem punktiem.

Tikmēr citā spēlē ar rezultatīvu sniegumu izcēlās latviešu aizsargs Artūrs Salija, kura pārstāvētā ”Liptovsky Mikulas” savā laukumā ar 3:5 atzina ”Zvolen” pārākumu. Salija pamatlaika izskaņā asistēja komandas pēdējā vārtu guvumā. Latviešu aizsargs nopelnīja piekto (2+3) punktu sezonā.

”Liptovsky Mikulas” ar 27 mačos izcīnītiem 24 punktiem atrodas pēdējā vietā visā līgā. Tiesa Salijas pārstāvētais klubs tikai par punktu atpaliek no vienu pozīciju augstāk esošās ”Nove Zamky” komandas. Pretinieki gan ir aizvadījuši par vienu spēli mazāk.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hockeyslovakia.sk